قالب وردپرس Beeta از وب سایت انواتو بزرگترین فروشگاه دانلود قالب وردپرس اورجینال برای تجارت شما آماده است. دانلود رایگان و خرید قالب وردپرس .

قالب وردپرس Beeta یک تم عالی برای فروشگاه مد ، فروشگاه لوازم آرایشی ، فروشگاه لباس ، فروشگاه لوازم جانبی است. پیکربندی طرح زمینه ، قلم ، پس زمینه با گزینه های Theme و ایجاد سریع محتوای صفحه با Visual Composer آسان است.

طرح زمینه Beeta با پس زمینه سفید ، متن سیاه ، پاورقی تیره ساده و لوکس است. ایجاد اسلایدر محصولات به سرعت و به راحتی با Options for Slider در پنل مدیریت. برچسب فروش و تایمر شمارش معکوس محصولات برجسته تخفیف را ایجاد می کند. Blog، Testimonials به شما و مشتریان کمک می کند تا راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. Quickview به شما کمک می کند بدون بازدید از صفحه جزئیات ، سریعترین اطلاعات محصول را با یک پنجره مفید نمایش دهید. Mega Menu از پیوندهای مفید پشتیبانی می کند: با ما تماس بگیرید ، درباره ما ، وبلاگ ، انواع محصولات ، … Revolution Slider با آگهی های بزرگ ، بلوک های cms با تصاویر زیبا و متن مفید به تبلیغات و معرفی تبلیغات جدید ، موارد جدید ، محصولات جدید کمک می کند.