قالب وردپرس Bege از وب سایت انواتو بزرگترین فروشگاه دانلود قالب وردپرس اورجینال برای تجارت شما آماده است. دانلود رایگان و خرید قالب وردپرس .

Bege یک تم وردپرس دیجیتالی رنگی و فوق العاده روشن و با کیفیت است. قالب وردپرس Bege با ۴ طرح صفحه اصلی و رنگ های روشن ، یک انتخاب عالی برای فروشگاه آنلاین شماست.

قالب وردپرس Bege دارای ویژگی های بسیاری است: پیوند به صفحه فهرست محصولات ، صفحه تماس با ما ، صفحات داخلی در Megamenu. دسته بندی محصولات در Megamenu عمودی؛ آگهی های بزرگ با انتقال روان در نمایش پرده ای سفارشی. دسته هایی با تصاویر کوچک و زیر شاخه ها در دسته ویژه؛ تخفیف روزانه با تایمر ، توضیحات ، قیمت هر محصول تخفیف. محصولات جدید ، ویژه ، پرفروش ، محصولات ویژه نمایش داده شده در هر ردیف یا در هر برگه با ماژول های کشویی محصولات و کشوی زبانه های محصول ؛ Class Tabs Slider محصولات هر دسته را به ارمغان می آورد. بلوک های Cms با تصاویر پر جنب و جوش و متن معنی در میان ماژول ها. توصیفات به شما کمک می کند – بازخورد مالک را نشان دهید و محصولات و کیفیت خدمات خود را بهبود بخشد. شما می توانید با استفاده از ویژوال آهنگساز به راحتی تم خود را سفارشی کنید – ماژول ها را بکشید و رها کنید. نصب و استفاده از این موضوع آسان است. محصولات را به سرعت و با استفاده از دکمه های افزودن به لیست علاقه مندی ها / افزودن به سبد خرید / Quickview که به طور معمول در همه وب سایت های بازرگانی یافت می شود ، خریداری و تسویه کنید.